Back to Top

Návrat a výměna

Budeme kontrolovat zboží pro vybíravou kvalitu před odesláním a poskytnout číslo sledování pro všechny dodané produkty. V našem obchodě je vaše spokojenost nejvyšší prioritou pro dlouhodobé obchodní vztahy mezi námi. Nabízíme návratovou politiku pro zákazníky, kteří nejsou spokojeni se svými produkty. Existuje několik pokynů, které je třeba dodržovat, aby se návrat / výměna dostala hladce.


1. Před návratem nám prosím nejprve zašlete e-mail na adresu pro vrácení, stejně jako na oprávnění k vrácení, bez které nebude vráceno. Nejprve si přečtěte následující pravidla:


A. Zašlete nám e-mail s žádostí o vrácení peněz nebo výměnu do 3 dnů od příjezdu, uveďte důvod pro návrat a současně si prohlédněte obrázek.


B. Po obdržení zásilky si pečlivě prohlédněte objednané zboží. Pokud jste obdrželi nekvalitní produkt nebo jiný nesprávný výrobek než ten, který jste si objednali, pořiďte si fotografii a zašlete nám ji zpět do 14 dnů od jejího obdržení. Musíte nám vrátit produkty v původním balení. Poté vám zašleme novou položku nebo vám za ni vrátíme náhradu.


C. Pokud chcete vrátit výrobek jen proto, že ho nechcete, zeptejte se, prosím, že zpáteční poplatek je na vaše náklady. musíte nám vrátit produkty v původním balení a produkty by neměly být použity (očekávejte vyzkoušet). Původní poštovní poplatek se nevrací.


D. Položka je vaší odpovědností, dokud se k nám nedostane. Pro vaše zájmy doporučujeme zaslat zásilku zpoplatněným způsobem.


E. Zakoupené produkty nebudou opraveny, nahrazovány a vráceny zdarma, pokud jsou jejich problémy s kvalitou způsobeny lidskými faktory nebo se jim dá předejít.


2.Pokud chcete vrátit objednaný produkt, přiložte prosím poznámku s následujícími informacemi:


1) Číslo objednávky


2) Kód produktu / název produktu


3) Podrobnosti o důvodech vaší výměny


4) náhradu nebo výměnu za řešení


Náhrady budou připsány pouze na původní způsob platby. Poplatek za zpětné získání a manipulaci se sníží o 5%. Náhrada bude odeslána až po obdržení vrácené položky. Poté, co obdržíme váš vyměnitelný balíček, budeme vás kontaktovat. Povolte prosím až 15 pracovních dnů od data, kdy obdržíme vaše vrácení, abychom zpracovali vaše vrácení nebo výměnu.